Savitarnos plovyklos įrenginiai

Nereikia daug kartoti, kad ten, kur vairuotojai užsuka plauti automobilio, būtina turėti ir kitą įrangą, skirtą automobiliui valyti ir prižiūrėti. Dulkių siurblys, langų ploviklio automatas, servetėlės sausinimui – tai tik dalis privalomos pagalbinės įrangos, kurią reikia turėti plovyklose. „Plaunu pats“ siūlo:

Atsarginės dalys ir servisas

Be savitarnos plovyklų įrangos ir daugybės kitų savitarnos įrengimų, siūlome įrangos remonto paslaugas, gausias savitarnos plovykloms skirtų atsarginių dalių atsargas, originalias kitų plovyklos įrengimų atsargines dalis tiesiai iš užsienio tikėjų. Įvairūs plovyklų aksesuarai ir įvairiose plovyklose naudojamos kitos atsarginės dalys – šepečiai, a/sl žarnos, a/sl jungtys, antgaliai, a/sl pistoletai, tarpinės – visada saugomi mūsų sandėlyje.

Geri automobilių plovyklos įrengimai, aukšta darbo kultūra – tai tik pusė sėkmės automobilių plovimo versle. Kitą, ne mažiau svarbią, sėkmės dalį sudaro tinkamai pasirinktos automobilių plovimo ir pagalbinės priemonės, ir teisingas jų panaudojimas.
Siekiant užtikrinti aukštą kokybę ir efektyvumą visose „Plaunu pats“ plovyklose nuolat atliekamas ploviklių mišinių šarminis-rūgštinis monitoringas. Ieškome pagalbinių priemonių, kurios palengvintų ir užtikrintų saugų automobilių plovimą darbuotojams, ir paspartintų kokybišką plovimą mūsų klientams. Tai galime pasiūlyti ir Jums.
„Jei Jūs norite nuosavos automobilių plovyklos, jei jau turite automobilių plovyklą ir reikia pagalbos, arba jei tiesiog norite nusiplauti automobilį, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!“