Savitarnos plovyklos įrenginiai

Nereikia daug kartoti, kad ten, kur vairuotojai užsuka plauti automobilio, būtina turėti ir kitą įrangą, skirtą automobiliui valyti ir prižiūrėti. Dulkių siurblys, langų ploviklio automatas, servetėlės sausinimui – tai tik dalis privalomos pagalbinės įrangos, kurią reikia turėti plovyklose. „Plaunu pats“ siūlo:

Dėl devėtos įrangos pirkimo kreiptis:
carwash@plaunupats.lt
+37069966116

Kitos paslaugos

 • Langų skysčio automatai
  Langų skysčio automatai

  Pasiteisinusi naujiena Lietuvoje – langų ploviklio automatas (skysčių dispanseris), pagamintas iš nerūdijančio plieno, 40 arba 200 litrų talpos. Vasarą Plaunu Pats plovyklose už vieną žetoną suteikiama 2l langų skysčio, žiemą - 1l/ž.

 • Dulkių siurbliai
  Dulkių siurbliai

  Už vieną Plaunu Pats žetoną veikia 4min, trauka ne mažiau 8m/s stiprumo. Jeigu trauka mažesnė, bus grąžinami išnaudoti žetonai. Visose Plaunu Pats parduotuvėse darbuotojų paprašius, jie patikrins galingumą anemometru.

 • Ratų slėgio pripūtimo automatai
  Ratų slėgio pripūtimo automatai

  Ką daryti jei kelyje ratas pradeda leisti orą? Tada gali pagelbėti RATŲ PRIPŪTIMO AUTOMATAS. Galima komplektuoti su arba be kompresoriaus. Už vieną žetoną veikia 8min, todėl nereikės skubėti pasitikrinti visų ratų slėgio.

 • Kilimėlių valymo automatas
  Kilimėlių valymo automatas

  Lengvesniam kilimėlių valymui rekomenduojame pasinauti kilimėlių valymo automatui. Už vieną Plaunu Pats žetoną automatas veikia net 8min, todėl kiekvieną kilimėlį spėsite išsivalyti tiek drėgnu, tiek sausu rėžimu.

 • Servetėlių automatas
  Servetėlių automatas

  Už vieną Plaunu Pats žetoną išduodamos kokybiškos tekstilinės servetėlės lengvam automobilio nusausinimui ir likusių vandens lašų pašalinimui.

Plaunu Pats prekės

 • Universalus valiklis
  Valikliai

  Plaunu Pats turi 6 rūšių ploviklių:
  ● Universalus valiklis
  ● Vazdžių liekanų valiklis
  ● Ratlankių valiklis
  ● Stiklų valiklis
  ● Plastiko valiklis
  ● Tekstilės valiklis

 • Langų skystis
  Langų skystis

  Plaunu Pats parduotuvėse galima įsigyti 3 rūšių langų skysčio:
  ● Vasarinis stiklų ploviklis - lengvesniam vabzdžių pašalinimui
  ● Žieminis -15 stiklų ploviklis
  ● Žieminis -25 stiklų ploviklis

 • Šluostės
  Šluostės

  Rekomenduojame salono valymui ir išorės sausinimui naudoti kokybiškas mikropluošto šluostes, kurias galima ir plauti, naudot daugiau nei kartą.

 • Servetėlės
  Servetėlės

  Siūlome po plovimo pasinaudoti vienkartinėmis servetėlėmis stiklui arba plastikui valyti. Tokiu būdų automobilis blizgės ne tik išorėje, bet ir viduje.

Naudojama įranga

 • Žetonų išdavimo automatai
  Žetonų išdavimo automatai

  Žetonų pardavimo automatas „Autocoin Advance“ skirtas patenkinti aukščiausius lūkesčius savitarnos plovyklų sektoriuje.
  Naudojamas didelis šviečiantis ekranas ir pasirinkimo mygtukai.
  Galima naudoti - 0,1€; 0,2€, 0,5€; 1€; 2€; 5€; 10€; 20€ - įdėtą sumą iškeičia į žetonus, o likusią grąžą išduoda 0,1€ monetomis.
  Visos mokėjimo sistemos yra sugrupuotos tokiu būdu, kad būtų lengvai atpažįstamos, lengvai prieinamos ir yra apsaugotos nuo vandens ir nepalankių oro sąlygų. Atsisiųsti

 • Pinigų keitimo automatai
  Pinigų keitimo automatai

  Pinigų keitimo automatas skirtas palengvinti pinigų keitimą savitarnos plovyklų sektoriuje.
  Galima naudoti 0,1€; 0,2€, 0,5€; 1€; 2€; 5€; 10€; 20€ - iškeičia pagal norimas monetas.
  Sistema yra sugrupuota tokiu būdu, kad būtų lengvai suprantama, lengvai prieinama ir yra apsaugota nuo vandens ir nepalankių oro sąlygų.

 • Savitarnos plovyklos
  „Karher“ Savitarnos plovyklos

  Galime įdiegti savitarnos plovyklas pagal Jūsų pageidavimus. Naudojame patikimiausią, geriausią ir kokybiškiausią įrangą, galinčią atlikti skirtigas plovimo programas ir patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Atsisiųsti

Atsarginės dalys ir servisas

Be savitarnos plovyklų įrangos ir daugybės kitų savitarnos įrengimų, siūlome įrangos remonto paslaugas, gausias savitarnos plovykloms skirtų atsarginių dalių atsargas, originalias kitų plovyklos įrengimų atsargines dalis tiesiai iš užsienio tikėjų. Įvairūs plovyklų aksesuarai ir įvairiose plovyklose naudojamos kitos atsarginės dalys – šepečiai, a/sl žarnos, a/sl jungtys, antgaliai, a/sl pistoletai, tarpinės – visada saugomi mūsų sandėlyje.

Geri automobilių plovyklos įrengimai, aukšta darbo kultūra – tai tik pusė sėkmės automobilių plovimo versle. Kitą, ne mažiau svarbią, sėkmės dalį sudaro tinkamai pasirinktos automobilių plovimo ir pagalbinės priemonės, ir teisingas jų panaudojimas.
Siekiant užtikrinti aukštą kokybę ir efektyvumą visose „Plaunu pats“ plovyklose nuolat atliekamas ploviklių mišinių šarminis-rūgštinis monitoringas. Ieškome pagalbinių priemonių, kurios palengvintų ir užtikrintų saugų automobilių plovimą darbuotojams, ir paspartintų kokybišką plovimą mūsų klientams. Tai galime pasiūlyti ir Jums.
„Jei Jūs norite nuosavos automobilių plovyklos, jei jau turite automobilių plovyklą ir reikia pagalbos, arba jei tiesiog norite nusiplauti automobilį, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!“