Apie

UAB „Plaunu pats“ gali pasiūlyti daugybę stacionarios plovimo bei valymo įrangos. Be stacionarių savitarnos dulkių siurblių, langų ploviklio automatų, servetėlių automatų, savitarnos plovyklų įrengimų, automatinių plovyklų įrangos, UAB „Plaunu pats“ siūlo ir  visiškai individualius sprendimus. Ką pasirinkti, ką naudoti – vieną, du ar daugiau siurblių? Plauti be „karuselės“ ar su ja, sumontuota ant sienos, ant lubų ar su automatine rite?.. Mes suprantame, kad kiekvienas projektas yra unikalus, todėl kartais standartinių sprendimų taikyti negalima. Mes pasirengę padėti Jums rasti efektyvų ir nebrangų sprendimą.

Atskirai sumontuotais „Interpump group“ a/slėgio siurbliais galima plauti 100-250 bar ar dar didesniu slėgiu. Siurbliai sumontuoti ant atskiro rėmo (nėra atskirų dengiančių detalių, atsisakyta dizaino ir pan.), o tai leidžia taupyti išlaidas patvaresnei įrangai įsigyti. Šie sprendimai tinka ir kitai plovimo- valymo paskirčiai: žemės ūkyje, statybose ir kitur.
„DiBO Benelux“ kompanijos įrengimai tinka ir automobilių plovykloms, ir kitai plovimo-valymo paskirčiai, nes dalis įrangos yra gaminami su autonominiais (benzininiais arba dyzeliniais varikliais). Kita dalis įrangos gali plauti ir 350 bar ir 400bar arba net iki 500bar slėgiu (!) .
„Jei Jūs norite nuosavos automobilių plovyklos, jei jau turite automobilių plovyklą ir reikia pagalbos, arba jei tiesiog norite nusiplauti automobilį, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!"