Savitarnos plovyklos

„Kas gali prižiūrėti automobilį geriau, nei aš pats?“ – ne vienas užduoda sau šį klausimą ir yra teisus.

Tačiau pačiam plauti automobilį bet kur ir bet kokiomis priemonėmis yra viena, o visai kas kita atlikti tai specialiai pritaikytose vietose, naudojant aukšto slėgio vandens ir ploviklių mišinio srovę, išmuiluoti automobilį su specialiais plovikliais, kurie ypatingai gerai nuplauna visus nešvarumus ir neteršia gamtos, nes lengvai suyra natūraliomis sąlygomis. Žinoma, o kur dar vaškavimas, automobilio skalavimas aukštu slėgiu, naudojant specialiai išvalytą (osmosinį) vandenį ir džiovinimas.
Visose „Plaunu pats“ savitarnos plovyklose sumontuoti Vokietijos kompanijos „Kaercher GmbH“ stacionarūs įrengimai SB-C  „Comfort line“, kurių dėka klientams siūlome profesionalias mašinų plovimo paslaugas. Nuo aukšto slėgio pistoleto atskirai sumontuotas plovimo putomis šepetys žymiai palengvina ir paspartina plovimą, o visos plovyklos įrengtos taip, kad automobilį būtų galima plauti ir žiemą – tai betoninių aikštelių šildymas, neleidžianti užšalti apytakinė sistema, plovimo žarnų šildymas ir kt.
DĖMESIO ! VISOSE „Plaunu pats“ TINKLO PLOVYKLOSE VEIKIAOSMOSINIO VANDENS PARUOŠIMO SISTEMA, KURIO DĖKA  AUTOMOBILIO DAŽŲ IR PLOVIKLIŲ SĄVEIKA TAMPA EFEKTYVESNĖ, TODĖL VAŠKAVIMO“ IR CHEMINIO DŽIOVINIMO-BLIZGINIMO" PROGRAMOS TAMPA EFEKTYVESNĖS.
Taigi, naudojant visas penkias plovimo programas, automobilį galima nusiplauti pigiai, greitai ir kokybiškai.
Šiuo metu „Plaunu Pats“ tinklas jungia jau 11 savitarnos plovyklų.
„Jei Jūs norite nuosavos automobilių plovyklos, jei jau turite automobilių plovyklą ir reikia pagalbos, arba jei tiesiog norite nusiplauti automobilį, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!"