Apie mus

„Plaunu pats“ – tai didžiausias automobilių savitarnos plovyklų tinklas Lietuvoje, įkurtas 1999 m., šiuo metu jungiantis jau 15 automobilių  plovyklų Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje ir Šiauliuose.

Be abejonės, vienas svarbiausių puikaus įvaizdžio bruožų – tai švarus ir tvarkingas automobilis. Šūkis „Pigu, Greita, Patogu“ tapo pagrindiniu „Plaunu pats“ darbo principu, įpareigojančiu teikti sparčias, kokybiškas ir kainą atitinkančias paslaugas visiems automobilių savininkams. Nuolatinė darbo kokybė ir jos priežiūra, dėmesys klientui ir malonus bendravimas – tai pagrindinės priežastys, dėl kurių verta pas mus apsilankyti.

Vystydama automobilių plovimo paslaugas Lietuvoje, UAB „Plaunu pats“ vairuotojams jau siūlo automobilius plauti ne tik savitarnos plovyklose, bet ir rankinėje, automatinėje ir tekstilinėje – konvejerinėje plovyklose. Įmonė sėkmingai bendradarbiauja su užsienio automobilių plovimo įrangos gamintojais ir plovimo paslaugos teikiančiomis įmonėmis. „Plaunu pats“ padeda ruošti plovyklų projektus, konsultuoja, atlieka darbus, tiekia įrengimus, atsargines dalis ir parduoda ploviklius.

Jūsų patogumui prekiaujame ir suskystintomis dujomis automobiliams.
Šiuo metu yra septynios suskystintų dujų degalinės:

Vilniuje: Kauno g. 26, Savanorių pr. 16, Subačiaus g. 64, Justiniškių g. 14B (dirba visą parą);
Panevėžyje: Margirio g. 1;
Alytuje: Likiškėlių g. 104D;
Šiauliuose: Dubijos g. 18A.

„Jei Jūs norite nuosavos automobilių plovyklos, jei jau turite automobilių plovyklą ir reikia pagalbos, arba jei tiesiog norite nusiplauti automobilį, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!"

Franšize

UAB "Plaunu Pats" yra oficialus firmų "Kaercher", "Suzohapp", "KASTER Machines", "MTM Hydro", "Caramba", "Rowafil", "iClean carwash technologies" atstovas Lietuvoje ir firmos "COLEMAN HANNA" atstovas Europoje.